شهید قائد افضلیشهید قائد افضلی شهید قائد افضلی شهید قائد افضلیشهید قائد افضلی
امروز جمعه، ۲ حوت ۱۳۹۸
اساسنامه بنیاد شهید افضلی
بسم الله الرحمن الرحیم
شرایط نوین در افغانستان وارد دهمین سال آن گردیده و تغییرات گوناگونی در عرصه های مختلف پدیدار گشته است . کشوری پس از سه ده ویرانی و نابسامانی، علایم احیای مجدد را در خود احساس نموده و آهسته ولی با دشواری گامهای رو به جلو نهاده است .
با وجود برپایی اساسات یک نظام در کشور، مشکلات و معاذیر بیرونی و داخلی جدید، یکی پی دیگری رونما گردید تا مردم افغانستان، بویژه آن عده از آسیب دیدگان و مصیبت رسیدگان اصلی سالهای جنگ و آوارگی، نتوانند به صورت درست از مزایای این دستاورد های نوین بهره مند گردند ....
تذکری از خاطرات
اگر دفتر خاطرات و روایات دوستان را در رابطه بازندگی و مبارزات قائد شهید صفی الله افضلی را بگشاییم، بی تردید وسعت آن شامل تمامی احساس ها و عاطفه های ملت او و دیگر نزدیکان و آشنایانش خواهد بود. در این قسمت که به نام قسمت خاطرات دیگران از بیش، روش و کنش قائد شهید افضلی می باشد به آن بخش از خاطراتی پرداخته می شود که با استفاده از کتاب های «بزم گلگون کفنان و «یادوارۀ قائد شهید» مورد نظر بوده است. این خاطرات متعلق به سالهای نزدیک به شهادت شهید افضلی بوده و دسترسی به خاطرات دیگر ممکن است به صورت پراکنده میسر گردد که انشاالله در جایش خواهد آمد. بعضی از این دلنوشته ها خاطرات است و بعضی بیان احسات و شناخت از قائد شهید افضلی که ما همه را تحت عنوان خاطراتی از قائد شهید صفی الله افضلی می آوریم.
از دوستانی که خاطرات شان درج نشده و به ما نرسیده است خواهشمندیم تا گفته ها و دلنوشته های خود را به آدرس ایمیل info@afzalifoundation.com ارسال بدارند. با کمال احترام مسئولین بخش مربوطه در این سایت حق انتخاب و تعدیل نوشتار را برای خود محفوظ می دارند. مسئولیت محتوای مطلب به عهدۀ نگارنده می باشد.
با کمال سپاس
مدیریت سایت

خاطرات

May 19, 2013 : شهید و شاهد و مشهود – سمندر غوریانی

May 15, 2013 : در محراب عشق – عبدالرئوف (مخلص)

May 14, 2013 : جناب مولوی صاحب سید محمد ( صمیم )

May 14, 2013 : در رثای شهید افضلی اسوه ایمان و استقامت – احمد علی جبرئیلی

May 13, 2013 : در سوگ صفی خدا (ج) – میرولی احمد صبری هروی

May 12, 2013 : معلم حفیظ ا لله فقیرزاده

May 11, 2013 : سارنوال عبدالسلام حیدری

May 10, 2013 : عبدالرازق رحمانی