شهید قائد افضلیشهید قائد افضلی شهید قائد افضلی شهید قائد افضلیشهید قائد افضلی
امروز سه شنبه، ۱۹ حمل ۱۳۹۹
اساسنامه بنیاد شهید افضلی
بسم الله الرحمن الرحیم
شرایط نوین در افغانستان وارد دهمین سال آن گردیده و تغییرات گوناگونی در عرصه های مختلف پدیدار گشته است . کشوری پس از سه ده ویرانی و نابسامانی، علایم احیای مجدد را در خود احساس نموده و آهسته ولی با دشواری گامهای رو به جلو نهاده است .
با وجود برپایی اساسات یک نظام در کشور، مشکلات و معاذیر بیرونی و داخلی جدید، یکی پی دیگری رونما گردید تا مردم افغانستان، بویژه آن عده از آسیب دیدگان و مصیبت رسیدگان اصلی سالهای جنگ و آوارگی، نتوانند به صورت درست از مزایای این دستاورد های نوین بهره مند گردند ....
تذکری از خاطرات
اگر دفتر خاطرات و روایات دوستان را در رابطه بازندگی و مبارزات قائد شهید صفی الله افضلی را بگشاییم، بی تردید وسعت آن شامل تمامی احساس ها و عاطفه های ملت او و دیگر نزدیکان و آشنایانش خواهد بود. در این قسمت که به نام قسمت خاطرات دیگران از بیش، روش و کنش قائد شهید افضلی می باشد به آن بخش از خاطراتی پرداخته می شود که با استفاده از کتاب های «بزم گلگون کفنان و «یادوارۀ قائد شهید» مورد نظر بوده است. این خاطرات متعلق به سالهای نزدیک به شهادت شهید افضلی بوده و دسترسی به خاطرات دیگر ممکن است به صورت پراکنده میسر گردد که انشاالله در جایش خواهد آمد. بعضی از این دلنوشته ها خاطرات است و بعضی بیان احسات و شناخت از قائد شهید افضلی که ما همه را تحت عنوان خاطراتی از قائد شهید صفی الله افضلی می آوریم.
از دوستانی که خاطرات شان درج نشده و به ما نرسیده است خواهشمندیم تا گفته ها و دلنوشته های خود را به آدرس ایمیل info@afzalifoundation.com ارسال بدارند. با کمال احترام مسئولین بخش مربوطه در این سایت حق انتخاب و تعدیل نوشتار را برای خود محفوظ می دارند. مسئولیت محتوای مطلب به عهدۀ نگارنده می باشد.
با کمال سپاس
مدیریت سایت

خاطرات

May 19, 2013 : شهید و شاهد و مشهود – سمندر غوریانی

May 15, 2013 : در محراب عشق – عبدالرئوف (مخلص)

May 14, 2013 : جناب مولوی صاحب سید محمد ( صمیم )

May 14, 2013 : در رثای شهید افضلی اسوه ایمان و استقامت – احمد علی جبرئیلی

May 13, 2013 : در سوگ صفی خدا (ج) – میرولی احمد صبری هروی

May 12, 2013 : معلم حفیظ ا لله فقیرزاده

May 11, 2013 : سارنوال عبدالسلام حیدری

May 10, 2013 : عبدالرازق رحمانی